Redakcja

Patryk Niesporek

Redaktor naczelny, PR
Jestem Redaktorem naczelnym Gameceptor.pl oraz kanału Gameceptor :v
szezjo-color-100

Mateusz ``Szezjo`` Groblewski

Redaktor naczelny kanału, administrator, grafik
Lubi się rządzić i znać się na wszystkim. Gracz od 2001. Uważa, że kiedyś gry były lepsze, choć nie jest z nimi związany nostalgią. Fan jRPGów, gier muzycznych, przygodówek i wszystkiego, co retro… oprócz strategii, nienawidzi strategii.

admin-ajax.png

BartekGM

Redaktor, YouTuber
Youtuber, który siedzi na platformie od 10 lat. Wyjątkowo cyniczny i zgryźliwy, ale i sprawiedliwy. Stracił kontakt z branżą wysokobudżetową na rzecz zatonięcia w świecie indyków. Kocha przygody Gordona Freemana na zabój, a w Spelunky grałby nawet sześć stóp pod ziemią!
14263959_1066366846817360_4868607347729661011_n

CriX

Redaktor, YouTuber
Kolekcjoner od 20 lat. Gry to moje hobby i dlatego postanowiłem, że zachęcę innych do tego. Od lat kupuję najróżniejsze wydania kolekcjonerskie i muszę przyznać, że uzbierało mi się tego całkiem sporo.
maxior

MaXior

Redaktor, YouTuber
Urodziłem się, bo nie miałem innego wyboru. Odkąd pamiętam, gram w gierki w formie wszelakiej, co staram się uzewnętrznić, wykorzystując pokłady swej kreatywności na tworzenie wideo o tematyce gierkowej. Poza tym dużo czytam (i zapamiętuję), oglądam filmy, słucham muzyki i robię mnóstwo zupełnie nieoryginalnych rzeczy. Z zapałem kolekcjonuję różne przedmioty, co powoli zaczyna ocierać się o jakiś syndrom. Poza tym moje przerośnięte ego sprawia, że mogę sam o sobie pisać nieskończenie wiele niekoniecznie ciekawych rzeczy, więc tak… lepiej na tym skończyć, zanim się rozkręcę.
photo

Michał ``Ulis`` Uliszak

Redaktor, (pseudo)YouTuber
Koń z internetu. Pseudomuzyk i pseudoyoutuber, który już dawno temu przestał jarać się grami AAA. Odnajduje wiele frajdy w mniejszych produkcjach, w których pasja i radość miesza się z topornością i prostotą.
photo (1)

Rafał ``Montey`` Kowalczyk

Redaktor, współtwórca kanału
Jestem fanem gier wideo i japońskiej popkultury, który przemierza internety, skrywając się pod nickiem Montey (nie mylić z Monte). Mógłbym się również nazwać perfekcjonistą, ale często porzucam ten przydomek z powodu lenistwa. Lubię ten emotikon ;_;
pecetowiec

Maks ``Pecetowiec`` Najwer

Redaktor, YouTuber
Psychofan Soulsów, Wiedźmina i Władcy Pierścieni. Entuzjasta animowanych filmów ,,dla dzieci” :v
patrycja

Patrycja Madeja

Grafik
Redakcyjny grafik. Często nazywana Grażyną. Czystą nienawiścią pała do fontu Comic Sans. Zajmuje się szeroko pojętą sztuką. Ogląda mongolskie kolorowanki. Jest kawo-, koto- oraz herbato-holikiem.
krzyshek

Krzyshek

Redaktor, YouTuber
Niereformowalny gracz i technogeek. Upierdliwy, zgryźliwy… ale uczciwy.
16735915_1837662116452131_35611976_n

Ada ``Bakura`` Lisowska

Redaktorka kanału Gameceptor
Fanka filmów animowanych, horrorów i Yu-Gi-Oh! W wolnym czasie, kiedy nie gra w gry, lubi czytać książki Stephena Kinga oraz inne dreszczowce. Jeśli coś wydaje ci się dziwne, to na pewno przypadnie jej do gustu. Zafascynowana seryjnymi mordercami, teoriami spiskowymi oraz kotami. Uważa, że Contraband Sky Rockets to najlepsze granaty w całym Borderlands 2, a Lux to nie support.
Wayout

Adam Suraj

Redaktor
Należę do graczy, dla których siódma generacja konsol jest już retro. Mimo, że spędziłem z nimi ogrom czasu, to przywiązuję dużą wagę do grafiki. W grach najbardziej cenię nowe, ciekawe mechaniki. Za sprawą SUPERHOT, stałem wielkim fanem gier indie. Nie lubię strategii, a symulatorów nie cierpię.
krzychu100

Krzychu ‚Oracz’ Olszamowski

Redaktor
Uwielbia skradanki i gry RPG, ale wciąga się we wszystko, co ma dobrą historię lub ciekawą mechanikę. Poza tym nie pogardzi dobrym kinem i klasyczną literaturą. Nie znosi większości sieciówek (głównie MOBA i shooterów).
Wnek.png

Kamil ``Wn3ku`` Wnęk

Redaktor kanału Gameceptor
Człowiek orkiestra, jeśli potrzebuje coś zrobić uczy się tego. Mógłby grać godzinami, między innymi dlatego jest testerem gier. Nie szczędzi sobie słów krytyki, ale lubi także chwalić. Najłatwiej nazwać go geekiem.
Pierog

Wojtek ``HAKRIT`` Kleczaj

Redaktor
Zaczął grać w wieku trzech lat, zanim jeszcze umiał dobrze mówić. Od zawsze jest fanem strzelanek, zwłaszcza tych realistycznych lub postapokaliptycznych. Uważa, że seria Dark Souls to przykład sztuki w branży gier, Gordon Freeman to superbohater a Fallout: New Vegas to najlepsza gra wszechczasów. Nie lubi chińskich bajek ale boi się tego przyznać przed naczelnym.
Pierogies

Marcel ``Fresz`` Piotrowski

Redaktor
*pyk* Codziennie wmawiam sobie, że jestem introwertykiem. W grach szukam nowych mechanik, ale gdy tych zabraknie, docenię lokalny co-op. Borderlands, Christopher Nolan, alternatywny rock - te rzeczy chyba lubię. Night in the Woods i Firewatch – te uwielbiam. Wszelkie materiały o serii Tony Hawk zaklepuję. *pyk*