logoo

Gameceptor to portal, w którym zajmujemy się nie tylko grami, ale również szeroko pojętą popkulturą. W związku z tym obraliśmy nowy cel – połączyć publicystów na polskim YouTube i pozwolić im na łatwiejszą niż kiedykolwiek współpracę. Jeśli jesteś jednym z nich – dołącz do nas!

NRGeek
CTS_logo_vertical
techland500
kolekcjonerzy
kartomania
bartekgm
konkluzja
1

SztywnyPatyk

2

MaciekGMP40

4

Elektroskansen

3

Laska Gaming

Orman

Ormando

Gracze

Gracz o Grach

Stoooo

Stolaris Games

Igns

Ignorant

Koczi

Koczi

Roboty

Kroniki Wielkich Robotów

Jak dołączyć?

Gameceptor jest stroną łączącą zdolnych publicystów, którzy nagrywają materiały na temat gier, filmów, anime oraz technologii. Współpracować może z nami każdy, kto przejdzie wymaganą weryfikację – wystarczy wypełnić jeden formularz! Zgłoszenie oczywiście nie wymaga od Was wydania żadnych środków.

Do czego będę zobowiązany?

Po rozpoczęciu współpracy wystarczy:

  • umieścić w opisie swoich filmów link do strony Gameceptora
  • na końcu filmu umieścić nasze logo lub odnośnik do witryny.

Oczywiście partnerstwo z nami nie narzuca na Was żadnych ograniczeń twórczych, więc… nie ma, czego się bać! Róbcie to, w czym jesteście najlepsi, a my zajmiemy się pomocą w ułatwieniu Wam tego.

Co zyskam w ramach projektu?

W ramach projektu będziecie mogli współpracować z innymi publicystami i tworzyć razem wspólne projekty – do dyspozycji będziecie mieć również osobną platformę powstałą w celu ułatwienia Wam komunikacji. Wasze filmy będą publikowane na naszej stronie, fanpage oraz Twitterze – czego efektem będzie oczywiście wzrost Waszej widowni. Nasz projekt wspierany jest przez ludzi, którzy już zaistnieli na YouTube i również biorą udział w inicjatywie, jak BartekGM, NRGeek, Crix Doomsday z kanału Kolekcjonerzy czy Ulis z kanału Końkluzja.