logoo

Gameceptor to portal, w którym zajmujemy się nie tylko grami, ale również szeroko pojętą popkulturą. W związku z tym obraliśmy nowy cel – połączyć publicystów na polskim YouTube i pozwolić im na łatwiejszą niż kiedykolwiek współpracę. Jeśli jesteś jednym z nich – dołącz do nas!

Sony
PlAYW
techland500
NRGeek
kartomania
bartekgm
kolekcjonerzy
1

SztywnyPatyk

2

MaciekGMP40

Stoooo

Stolaris Games

4

Elektroskansen

3

Laska Gaming

Orman

Ormando

Igns

Ignorant

Gracze

Gracz o Grach

Broware

Mocny Browarek

Koczi

Koczi

Roboty

Kroniki Wielkich Robotów

Jak dołączyć?

Gameceptor jest stroną łączącą zdolnych publicystów, którzy nagrywają materiały na temat gier, filmów, anime oraz technologii. Współpracować może z nami każdy, kto przejdzie wymaganą weryfikację – wystarczy wypełnić jeden formularz! Zgłoszenie oczywiście nie wymaga od Was wydania żadnych środków.

Do czego będę zobowiązany?

Po rozpoczęciu współpracy wystarczy:

  • umieścić w opisie swoich filmów link do strony Gameceptora
  • na końcu filmu umieścić nasze logo lub odnośnik do witryny.

Oczywiście partnerstwo z nami nie narzuca na Was żadnych ograniczeń twórczych, więc… nie ma, czego się bać! Róbcie to, w czym jesteście najlepsi, a my zajmiemy się pomocą w ułatwieniu Wam tego.

Co zyskam w ramach projektu?

W ramach projektu będziecie mogli współpracować z innymi publicystami i tworzyć razem wspólne projekty – do dyspozycji będziecie mieć również osobną platformę powstałą w celu ułatwienia Wam komunikacji. Wasze filmy będą publikowane na naszej stronie, fanpage oraz Twitterze – czego efektem będzie oczywiście wzrost Waszej widowni. Nasz projekt wspierany jest przez ludzi, którzy już zaistnieli na YouTube i również biorą udział w inicjatywie, jak BartekGM, NRGeek, Crix Doomsday z kanału Kolekcjonerzy czy Ulis z kanału Końkluzja.